Przejdź do strony głównej
25 lat LHS.pl

FAQ

 
2024-05-22  
 

FAQ

 • Chciałbym wykorzystać materiały, zdjęcie(~a) z Waszej strony. [...]

  1. Zapoznaj się uważnie z zasadami udostępniania zdjęć. Zaoszczędzi to czas i nerwy zarówno Tobie jak i mnie.
  2. Jedyną wiążącą formą wnioskowania o użyczenie danych jest kontakt poprzez formularz zamieszczony w serwisie z danymi, które są wspomniane w zasadach udostępniania zdjęć. Brak jakiejkolwiek danej, bądź anonimowość osoby piszącej opóźniają bądź wykluczają jakąkolwiek odpowiedź (nie odpowiadam po prostu na takie listy). Proszę o uszanowanie mojego czasu i nie załatwianie sprawy przez komunikatory internetowe czy telefony (nie jest to wiążące, poza tym sygnalizuje to niepoważne podejście do sprawy).
  3. Podaj o jakie zdjęcia Ci chodzi, najlepiej w e-mailu wklej do nich linki, nie wydaję zgody na "jakieś zdjęcia, wybrane".
  4. Podawaj jasny i czytelny powód dla którego chcesz wykorzystać dane.
  5. Niektórych zdjęć nie udostępniam w większych rozdzielczościach z założenia (zasadniczo wszystkich wykonanych przed 2003 r. kiedy były wykonywane analogowo), ze względów technicznych (czas i koszt skanowania z negatywu). Nie wydaję też zgody na publikację jeśli nie jestem autorem zdjęć i autor nie udzielił mi stosownego pełnomocnictwa.
  6. W przypadku braku zgody (a za taki uznaje się również brak odpowiedzi ze strony LHS.pl), pamiętaj, że nie wolno Ci wykorzystywać danych, niezależnie od celu w jakim miały by być użyte.

  [LINK]

© LHS.pl 1998-2024
 
NINIEJSZY SERWIS INTERNETOWY MA CHARAKTER INFORMACYJNY I NIE JEST ZWIĄZANY Z ŻADNYM PODMIOTEM ZARZĄDZAJĄCYM I/LUB ŚWIADCZĄCYM PRZEWOZY PO LINII KOLEJOWEJ NR 65 (LHS).
NIE GROMADZIMY DANYCH NA TWÓJ TEMAT - SERWIS NIE KORZYSTA Z MECHANIZMU tzw. CIASTECZEK (COOKIES). Broadworks Engine v. 1.05